MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Tuba 8616604
nr 861 6604
Tuba
Mässing / koppar / Ns, length: 80, wear, damages.
Mässing / koppar / Ns, längd: 80
Condition: slitage, skador
1000
SEK 600
Monday November 25 2013
at 19:30:32
25/11 17:09:03
Mässing